Leiding

Op deze pagina kan u de leidingsploeg bekijken van 2019-2020. Hieronder kan u ookd het leidingsboekje downloaden mocht u meer informatie willen weten over een bepaalde leider.

Sloebers

Robbe Danckaersrobbe@danckaers.net
Jef Servaesjef.servaes@hotmail.com
Ruben de groofruben.degroof@hotmail.com
Siebe Spittaelssiebe.spittaels@hotmail.com
Brent Hellemansbrent.hellemans@gmail.com

Speelclubs

Dentel, Wannes, Jonas & Ward
Jonas Danckaersjonas@danckaers.net
Wannes Maesmaes.wnns33@gmail.com
Dentel Van Ranstvanranstdentel@gmail.com
Ward Vermeirenwardvermeiren@telenet.be

Rakkers

Willem, Jelle, Wannes, Jan-Maarten & Jan
Jan Van Praetjanvanpraet99@gmail.com
Willem Vansteyvoortwillemvansteyvoort@outlook.com
Jan-Maarten Van Dammejanmaarten.vdamme@gmail.com
Jelle Fostierjellefostier@outlook.com
Wannes Suyswannessuys@gmail.com

Toppers

Milan, Gijs, Siebe & Senne
Siebe Foretsiebeforet@gmail.com
Milan Eggermontmilan.eggermont@live.be
Senne Genijn senne.genijn@hotmail.com
Gijs Servaesgijsservaes@outlook.com

Kerels

Gerben Dehertoghgerbendehertogh72@gmail.com
Kristof De Schrijverkristof.deschrijver02@gmail.com
Jelle Mertensjelle.mertens33@gmail.com
Maarten de Gruytermaarten.dg.mdg@gmail.com

Aspiranten

Dries, Kevin, Pol & Daan
Dries ServaesServaesdries@hotmail.com
Daan Fostierdaanfostier@gmail.com
Kevin Moonskev.moons@telenet.be
Pol De Boeck De Saegerdeboeckpol@gmail.com

De meisjes
Door op onderstaande link te klikken, komt u automatisch op de site van onze allerleukste buren terecht: de Chiromeisjes van Kalfort.