Leiding

Op deze pagina kan u de leidingsploeg bekijken van 2019-2020. Hieronder kan u ook het leidingsboekje downloaden mocht u meer informatie willen weten over een bepaalde leider.

Sloebers

Pirre, Vaos & Wimpy
Wannes Maesmaes.wnns33@gmail.com
Jef SchelfoutJef@lobor.be
Willem Vansteyvoortwillemvansteyvoort@outlook.com

Speelclubs

Jakke, Themes & Zanax
Jan Van Praetjanvanpraet99@gmail.com
Thomas Delruethomasdelrue@gmail.com
Ruben De Groofruben.degroof@hotmail.com

Rakkers

Jartel, Wimmeke & Kefke
Dentel van Ranstvanranstdentel@gmail.com
Jef Servaesjef.servaes@hotmail.com
Kevin Moonskev.moons@telenet.be

Toppers

Danio, Pol & Spit
Daan Fostierdaanfostier@gmail.com
Pol De Boeck De Saegerdeboeckpol@gmail.com
Siebe Spitaelssiebe.spittaels@hotmail.com

Kerels

Tonnie, James & BOEF
Toon Coolstooncools@hotmail.com
Jonas Danckaersjonas@danckaers.net
Dries Servaesservaesdries@icloud.com

Aspiranten

Burak & Jeanke
Robbe Danckaersrobbe@danckaers.net
Yens Leroyyens.leroy@gmail.com

De meisjes
Door op onderstaande link te klikken, komt u automatisch op de site van onze allerleukste buren terecht: de Chiromeisjes van Kalfort.